SESTAVA: VÁCLAVÍK
BRYCHCÍN MULTRUS/21.PRINCL J.ČAPEK M.SÚKENÍK
V.ČAPEK S.BERAN/61. MALÍK J.ŠIMKA HÁJEK
ZAHOŘ S.URBÁNEK

Jen za 1.poločas jsme třikrát nastřelili břevno, vstřelili branku, ale nakonec jsme v něm neudrželi ani vedení a soupeř smolně z penalty vyrovnal. Podobně po přestávce, rychle jsme se vrátili do vedení, ale další šance nevyužili. Soupeř opět dokázal vyrovnat, čímž jsme přišli o další 2 body. Mnohem horší je, že jsme přišli kvůli zraněním o další 2 výborné hráče (projevily se šrámy z předchozích utkání)

5.min. střela S.Urbánka těsně minula branku

6. S.Beran střílel také těsně vedle

8. Hájkova střela šla nad branku

9. tečovaná hlavička S.Berana opět těsně vedle

12. 1:0 po centru V.Čapka nastřelil Zahoř břevno, odraz poslal nekompromisně do sítě Hájek

14. hosté zblízka trefili boční síť

18. S.Berana nastřelil z přímého kopu břevno

19. útočník hostů šel sám na Václavíka, který jeho střelu vyrazil robinzonádou a chytil střelu po následujícím rohu

36. hosté stříleli z hranice vápna vedle

41. S.Urbánek nastřelil z dálky břevno

45. 1:1 hráč hostů utekl a až na vápně ho nedovoleně zastavil stoper, z penalty Všeruby vyrovnaly

46. Václavík vyrazil tečovanou střelu zblízka

47. Zahořova střela šla vedle

50. 2:1 J.Šimka poslal dlouhý pas z přímého kopu, V.Čapek míč zpracoval, Princl ho přihrál Zahořovi, který nám z křídla vrátil vedení

51. střela S.Urbánka zblízka šla těsně vedle

53. J.Čapek z přímého kopu přestřelil

55. Zahoř vystihl rozehrávku brankáře, ale nepřekonal jej

64. 2:2 po rychlém útoku po křídle se hosté dostali až do vápna a opět vyrovnali

70. střelu S.Urbánka vyrazil brankář robinzonádou

77. Zahoř střílel těsně vedle

83. střelu Princla ze skrumáže po rohu chytil brankář

89. brankáři se nepodařilo v pádu zachytit míč, S.Urbánek ho doběhl, ale jeho střelu vyhlavičkoval z branky obránce

92. po našem házeném autu byl sám Zahoř těsně u branky, ale už nedokázal ve skluzu překonat brankáře

MORKES S.URBÁNEK

Derby obou soupeřů se po letech odehrálo na nižší úrovni než dřív (II.třída, III.třída), zato bylo hodně tvrdé. Doplatil na to především S.Beran, který to odnesl dokonce zlomeninou nohy. Jinak utkání bylo dramatické, bohaté na branky a se šťastným koncem pro nás.

1.min. S.Urbánek se dostal do vápna, ale přestřelil

2. 0:1 po rychlé akci hostů volný hráč otevřel skóre střelou k tyči

7. ztratili jsme míč, naštěstí Súkeník vyběhl, pádem vytlačil útočníka z dobrého úhlu a ten pak trefil jen tyč

22. střelu S.Berana po rohu Morkese vyrazil z branky obránce

27. nešetrným zákrokem zraněn S.Beran (zlomená noha)

74. střela S.Urbánka z křídla do šibenice vyrazil brankář

85. Morkesova střela po zemi proklouzla brankáři mezi rukama, ale míč těsně minul branku

MORKES/65.PRINCL S.URBÁNEK/51.A.URBÁNEK

Po zraněních v předchozích zápasech nám chyběli největší opory, ale ani s oslabená sestava nevěštila to, co přišlo už mezi desátou a čtrnáctou minutou. My jsme sice dali 1, branku, ale soupeř na to odpověděl hned třemi (po našich chybách)! Změnili jsme rozestavení, to zastavilo "příděl gólů", ale nevyvarovali jsme se dalších chyb. Po 1 z nich jsme po přestávce dostali další branku a teprve v závěru se nám naši převahu podařilo přetavit v branky a málem i ve vyrovnání.

62. Václavík vyrazil robinzonádou střelu zblízka

64. 4:2 V.Čapek centroval,  A.Urbánek míč zpracoval na vápně pro Janova, ten s ním pronikl k brance a propálil gólmana

67. prudkou střelu volného A.Urbánka brankář vyrazil

68. Václavík vyrazil robinzonádou nebezpečnou střelu z dálky

83. 4:3 Janov zachytil rozehrávku brankáře s obráncem a snížil na rozdíl jediného gólu

86. škoda, že v jeho další gólové šanci v souboji o hrdinu utkání uspěl brankář domácích

V.ČAPEK ZAHOŘ MALÍK/63.J.ŠIMKA PRINCL

Nevydařený zápas proti vedoucímu celku soutěže, hlavně jsme zpackali úvod ve kterém jsme dostali 3 branky a za poločas 5 gólů. Po přestávce už to bylo lepší, hosté skórovali už jen z penalty darované rozhodčím. Bohužel naše ofenzíva většinou ztroskotala na výborné obraně hostů, kteří z ní potom vyráželi do nebezpečných brejků dost často končících až u Václavíka. Není divu, že nám hra příliš nejde, vždyť nám stále chybí několik zraněných opor a neustálé improvizace se občas projeví takovouto prohrou. Nakonec je to i šance pro mladé hráče, aby si zahráli a ukázali se!

5.min. 0:1 hosté zblízka otevřeli skóre

43. 0:5 hosté snadno vytěžili gól z naší špatné rozehrávky

48. S.Urbánek unikl a přehodil brankáře, ale když byl míč pod břevnem branky ozvala se píšťalka, že prý ofsajd, takže balón napnul síť marně...

75. 0:6 útočník hostů šel sám na Václavíka, ten ale jeho střelu zblízka vyrazil a poté přes něj útočník přepadl, jenže rozhodčí odpískal nesmyslnou penaltu...

11.KOLO

VŠERUBY-HLOHOVÁ 3:2 (3:0)

Branky: Morkes, Čapek V.

BRYCHCÍN/72.M.SÚKENÍK J.ČAPEK J.BOZDĚCH HÁJEK
V.ČAPEK RAINDL ZAHOŘ JANOV

Podobně jako v Horšovském Týně a doma s Babylonem jsme měli hororový začátek, kdy jsme našimi chybnými přihrávkami a nedůsledným obsazováním umožnili soupeři snadno pronikat až před naši branku. Domácí toho využili k rychlému třígólovému vedení. Teprve potom jsme dokázali naši hru přeorganizovat a díky zvýšené bojovnosti vyrovnat hru. Druhý poločas jsme zahájili drtivým náporem a už za 8 minut se nám podařilo snížit na rozdíl jediného gólu. Na vyrovnání zbývalo ještě hodně času, ale štěstí už nám nepřálo.

4.min. 1:0 domácí po rychlé akci střelou z blízka překonali Václavíka

7. 2:0 domácí útočník sám před brankou nezaváhal

13. 3:0 do třetice jsme inkasovali zblízka po kombinační akci

39. po krásném centru Hájka hlavičkoval Morkes rybičkou těsně mimo branku

48. 3:1 V.Čapek pronikl po pravém křídle do vápna, přihrál "pod sebe" volnému Morkesovi, který střelou k tyči snížil

50. od dalšího gólu zachránil domácí brankář, když ukopl centr těsně před dobíhajícím Hájkem

52. Morkesovu střelu zblízka opět vyrazil brankář

53. 3:2 z následujícího rohu Morkes nacentroval do vápna a z několika našich hráčů natahujících se po míči byl V.Čapek ten šťastný, který umístil míč hlavou do brány

64. V.Čapek se opět protáhl po křídle až k brance, jeho střelu ale vyrazil brankář nohou

78. Janov zblízka těsně přestřelil

81. po dalším rohu hlavičkoval Raindl pod břevno, brankář ale stačil vyrazit

85. po rychlém protiútoku domácích se míč dostal k volnému útočníkovi, jeho falšovanou střelu Václavík vyrazil

PŘÍPRAVA: 25.3. Mantov-Hlohová 1:0(0:0)

hráli Václavík Šimka P.Beran J.Bozděch Hájek V.Čapek Zahoř Morkes Princl Janov S.Urbánek M.Bozděch Kolečko

12. S.Urbánek z křídla po rohu střílel těsně vedle

14. 1:0 po našem autu a krátké kombinaci, přihrál S.Urbánek Morkesovi, jehož střelou k tyči jsme se ujali vedení

23. hosté zaútočili brejkem po křídle, jejich střelu Václavík vyrazil robinzonádou

26. střelu Janova z vápna brankář vyrazil robinzonádou

28. S.Urbánek pálil z dálky těsně nad šibenici

29. 2:0 opět prudká střela S.Urbánka, která "ohnula" brankáři ruce a skončila v šibenici, přihrával V.Čapek

38. po rohu hosté zblízka jen těsně minuli naši branku

49. Zahořovu střelu po závaru chytil brankář

53. po naší rychlé kombinační akci hlavičkoval S.Urbánek těsně vedle

63. Morkes střílel těsně vedle

68. Brychcín zmařil skluzem šanci unikajícímu útočníkovi

70. 3:0 V.Čapek po křídle unikl a jeho centr po zemi proměnil střelou přesně k tyči v další gól Zahoř

78. 3:1 hosté snížili z přímého kopu střelou přes zeď pod břevno

86. 4:1 rychle jsme odpověděli náporem a krásnou střelou Morkese, která se do sítě odrazila od tyče. Asistoval Kolečko.

KOLEČKO/46.PRINCL JANOV/80.J.ŠIMKA
V nešťastném třináctém kole nám domácí oplatili porážku z podzimu. Proti tak silnému soupeři nám chybělo příliš hráčů, ale hra nebyla zase tak špatná. Trenérovi P.Beranovi se vydařila obě střídání, branky dali střídající hráči (nejmladší a nejstarší z naší sestavy).
43. domácí stříleli z vápna těsně vedle
45. 3:0 útočník šel z křídla sám na naši branku, nastřelil tyč, od níž se míč odrazil k jinému hráči Blížejova, který ho dorazil
52. Morkes zblízka nastřelil obránce na brankové čáře
56. Zahoř střílel z dálky nad
58. 3:1 náš přetažený roh vrátil do ohně hlavičkou Hájek a zblízka skóroval další hlavičkou přes padajícího brankáře Princl
61. Zahořovu střelu z blízka vyrazil brankář
70. 4:1 po pasu se domácí útočník vysmekl stoperům a zblízka skóroval
71. Zahořovu prudkou střelu z dálky vyrazil brankář
77. Václavík vyrazil robinzonádou nebezpečnou střelu domácích
80. 4:2 přímý kop Hájka z půlky brankář vyrazil, ale střídající J.Šimka míč pohotově dorazil

KOLEČKO MALÍK/30.PRINCL
V úvodu jsme zbrkle zahodili pár šancí, pak proměnili penaltu. Ještě ve 2.poločase jsme 20 minut měli převahu, ale potom se hra rozdrobila do soubojů, ale i z toho jsme nakonec vytěžili gól.
54. Václavík chytil robinzonádou střelu z vápna
58. střelu Zahoře po kombinační akci z velké šance vyrazil brankář a dorážku Princla také
62. Princl obešel obránce, ale při střelbě už měl pod nohama brankáře
63. Haškovu střelu zblízka vyrazil brankář
70. Václavík vyrazil bravurní robinzonádou střelu z dálky, po následném rohu vykopával Hájek míč z brankové čáry o břevno
93. 2:0 Zahoř vystihl přihrávku brankáře a do poloprázdné branky pečetil výsledek

ZAHOŘ JANOV
V prvním poločase se nám nedařilo akce zakončovat, jednak jsme byli po 14 denní přestávce nerozehraní, jednak sestava byla dost improvizovaná. Po přestávce jsme se zlepšili, dali 2 góly a vyhráli.
1. Václavík chytil robinzonádou střelu z křídla
8. hráč se dostal až před Václavíka, který jeho střelu nebo přihrávku vyrazil nohou
20. hostující hráč po úniku a kličce na vápně vystřelil, ale Václavík míč chytil robinzonádou
39. Zahoř a Janov se dostali sami před brankáře, ale neproměnili
40. Morkes střílel z vápna, ale brankář míč chytil
46. Janovovu střelu z vápna chytil brankář
53. 1:0 po Morkesově rohu a hlavičce Raindla jsme se ujali vedení
72. únik Janova, který krásně prostřelil brankáře, ale nakonec to bylo z těsného ofsajdu
81. Zahoř vystřelil z dálky pod břevno, brankář vyrazil
85. 2:0 Zahoř vystihl brankářův odkop, míč se dostal k Morkesovi, který gólmana z těžkého úhlu krásně přehodil